O nas

img_8247Przedszkole Niepubliczne „Wesoła Dwudziestka” mieści się w spokojnej okolicy i sąsiaduje z budynkiem Szkoły Podstawowej nr 9. Przedszkole jest dwukondygnacyjne, znakomicie wyposażone i przystosowane do potrzeb dzieci. Nasza placówka posiada przestronne sale   i korytarze, co umożliwia dzieciom dużą swobodę w poruszaniu się. Każda sala posiada dostęp do łazienki i toalety bezpośrednio z sali. Teren przedszkola jest ogrodzony, a dzieci mają do dyspozycji duży ogród, w którym znajdują się liczne sprzęty dostosowane do potrzeb ruchowych dzieci.

Jesteśmy placówką z wieloletnim stażem i doświadczeniem, przyjazną dziecku, w której uczy się ono samodzielności myślenia, działania a także otwartości na świat i drugiego człowieka.

 

KADRA

Jesteśmy grupą  nauczycieli, wychowawców oraz specjalistów. Cechuje nas życzliwość, cierpliwość, odpowiedzialność i otwartość. Tworzymy zespół twórczych i zaangażowanych osób, które w pracy z dziećmi stosują nowatorskie metody. Ogromną wagę przywiązujemy do wspierania rozwoju osobowości, kreatywności, wyobraźni dziecka, zachowania przez nie autonomii i szacunku wobec samego siebie i innych dzieci, a także kształcenia umiejętności społecznych.

Dyrektor:

mgr Jolanta Stawicka

 

Grupa I:

Nauczyciel: mgr Weronika Ditrich

Pomoc nauczyciela: Karolina Karkulowska

Pomoc techniczna: Małgorzata Wieczorek

Grupa II:

Nauczyciel: mgr Magdalena Gliniecka

Pomoc techniczna: Magdalena Tryszpiotr

Grupa III Motylki:

Nauczyciel: mgr Aleksandra Łatanowska

Pomoc techniczna: Halina Czubińska

 

Grupa III Kwiatki:

Nauczyciel: mgr Agata Mrzygłód

Pomoc techniczna: Jolanta Treblińska

Grupa IV:

Nauczyciel: mgr Sabina Stec

Pomoc techniczna: Iwona Mierzwiak