Blog

Wielobój Przedszkolaków

To był bardzo emocjonujący dzień dla naszego przedszkola ponieważ to właśnie dzisiaj odbywały się półfinały w „Wieloboju przedszkolaków” Jest nam bardzo miło poinformować, że nasza drużyna z IV grupy w składzie: Bianka, Ada, Madzia, Marika, Zuzia, Tymek, Dawid, Bonifacy, Miłosz i Bartek zajęła w swoich rozgrywkach pierwsze miejsce i tym samym dostała się do finału, który już za tydzień!  Gratulujemy Pani Klaudynie za pracę i przygotowanie dzieci do zawodów  Dziękujemy wszystkim grupom i personelowi za wsparcie i kibicowanie  Jednak największe podziękowania należą się Rodzicom z „Wesołej Dwudziestki”, którzy tak licznie przybyli (cała trybuna  ), by tak niesamowicie kibicować swoim pociechom i pozostałym drużynom – byliście wspaniali!  Liczymy na Waszą obecność podczas finału
(Część zdjęć dzięki uprzejmości lca.pl)